Olympiakos võitis avaveerandi 19:15, kuid jäi poolajavileks taha 28:35 ja oli kolmanda veerandi lõpuks kaotusseisus 45:53. Hispaanlased kasvatasid viimase neljandiku alguses vahe kiiresti kümnepunktiliseks ning läksid sealt edasi juba kindlalt oma teed.

Jaycee Carroll oli võitjate parim 16 punktiga, finaali kõige väärtuslikumaks mängijaks valitud Andres Nocioni kogus 12 silma ja 7 lauapalli. Olympiakose suurim skooritegija oli Matt Lojeski 17 punktiga.

Reali viimasest Euroliiga triumfist möödus tänavu täpselt 20 aastat.

Nelja meeskonna finaalturniiril, mis peeti sel korral Hispaania klubi koduõuel Madridis, oli Real saanud poolfinaalis veenva 96:87 võidu Fenerbahce Ülkeri üle. Olympiacos oli seevastu teises poolfinaalis tulnud viimasel veerandil tänu Vassilis Spanoulise täpsetele visetele välja 9-punktilisest kaotusseisust ja võitnud Moskva CSKA 70:68.

Tänavuse pronksi võitis CSKA, alistades kolmanda koha mängus Fenerbahce Ülkeri 86:80.