Mullu kevadel Euroliiga võitjaks kroonitud Moskva CSKA asus Baskonia vastu seeriat juhtima, võites mängu 98:90. Veel kaks minutit enne lõppu oli Baskonia ees 90:88, kuid kõige kriitilisematel hetkedel jäi miskit vajaka. Miloš Teodosic viskas CSKA kasuks 22 ja Nando De Colo 17 punkti.

Põhihooajal mängiti omavahel 1-1, armeelased võitsid kodus suurelt 112:84, võõrsil kaotati ülipingelise lõpuga duell 78:79. Veerandfinaal kestab kolme võiduni.

Teises paaris omas koduväljakueelist Panathinaikos. Kuni kolmanda veerandaja alguseni sujus kõik hiilgavalt, Panathinaikos juhtis 47:31. Siis toimus murrang ja Euroliiga mullune finalist Fenerbahce jõudis neljanda veerandaja alguseks kahe punkti kaugusele 48:50. Mõnda aega püsis punkt-punkti mäng, kuid otsustava veerandaja keskel läks Fenerbahce oma teed ja võitis 71:58. Teine poolaeg külalistele 43:16.

Bogdan Bogdanovic viskas üleplatsimehena 23 punkti, kolmeseid sopsas serblane kuuest viis.
Fenerbahce mängijad mullu kevadel Euroliiga finaalis

Omavahelised mängud põhiturniiril 1-1, Panathinaikos võitis kodus 81:70, ent kaotas Fenerbahcele võõrsil 63:84.