Pidurdamatus hoos oli taaskord Andrei Kirilenko, kes viskas 20 punkti ja hankis 12 lauapalli. Samuti superesituse teinud CSKA mängujuht Miloš Teodosic lisas 18 punkti, 9 korvisöötu ja 7 lauapalli.

Teises kohtumises alistas Siena Montepaschi Olympiakose 81:80 ning viigistas seeria 1-1. Montepaschi juhtis kohtumist terve mängu, kuid lubas Olympiakose sarnaselt avamängule viimasel veerandil järele. Hoolimata viimase perioodi 13 punktiga kaotamisest suudeti seekord võidust kinni hoida.

Võitjate suurim korvikütt oli Bo McCalebb 21 punktiga. Suurepärase mängu tegi Ksistof Lavrinovic, kes tõi 18 punkti ning võttis 6 lauapalli. Leedulane tabas kahepunktiviskeid 5/5 ning kaugelt 3/2.

Olympiakose parim oli 15 punktiga Georgios Printezis. Acie Law ning Pero Antic lisasid 11.