Kolm esimest veerandaega kenasti mängus püsinud leedukad juhtisid veel viimase neljandiku eel 69:67, kuid kaheksa minutit enne lõppu sai nende jaks otsa ja CSKA läks oma teed.

Valitseva Euroliiga meistri resultatiivseim oli serblane Miloš Teodosić 25 punktiga, ameeriklane Aaron Jackson viskas 19 punkti. Žalgirise poolel hiilgas Paulius Jankunas, kes tõi 30 punkti ja võttis 8 lauapalli.

CSKA jätkab tabelijuhina 7 võidu ja ühe kaotusega, Žalgiris on 16 klubi konkurentsis eelviimane 2 võidu ja 6 kaotusega (Tabeliseis).

Pireuse Olympiacos alistas tänases teises mängus Ateena Panathinaikose võõrsil 79:77 ja sai tabelisse viienda võidu. Panathinaikos jätkab nelja võiduga.

Hispaania tippklubide duellis võitis Madridi Real FC Barcelonat võõrsil koguni 102:63. Sergio Llull oli võitjate parim 20 punktiga. Teisel kohal asuval Realil on tabelis kuus ja Barcelonal neli võitu.

Kalev/Cramo kohtub VTB Ühisliiga raames CSKA-ga esmaspäeval. Mäng algab Saku suurhallis kell 18.30.