Venelased tegid otsustava, 10:0 spurdi viimasel veerandajal. Nende resultatiivsemad olid Matt Janning ja Malcolm Delaney võrdselt 15 punktiga, Ryan Broekhoff ja Victor Claver lisasid mõlemad 14 silma. Delaney jagas kaaslastele ka 10 korvisöötu.

Kolme võidu kõrvale kümnenda kaotuse saanud Unicaja tulemuslikum oli Mindaugas Kuzminskas 16 punktiga.

Pääsu play-offi juba kindlustanud Lokomotiv-Kuban on väga lähedal vahegrupi teisele kohale, neil on nüüd tabelis 9 võitu ja 4 kaotust. Liider on Istanbuli Fenerbahce Ülker (10-2).

Moskva oblasti Himki (7-6) purustas täna kodus üliolulises kohtumises Pireause Olympiakose (6-7) 98:66. Petteri Koponen tabas 17 mänguminutiga viis kaugviset (7-st) ja tõi 21 punkti. Ekskalevlane Josh Boone viskas 13 minutiga 9 punkti ja võttis 6 lauapalli. Valusa kaotuse saanud Olympiakose edasipääs pole nüüd enam vaid nende kätes.