Krasnodari meeskond tegi võimsa vahespurdi teisel veerandil, mil leedulastel lasti visata vaid 3 punkti (!), samas kui ise vastati 25 silmaga. Poolajavileks juhtis kodumeeskond juba 53:17!

Kolmanda veerandi lõpus, kui Žalgiris kaotas koguni 27:65, oli õhus võimalus, et leedulased võtavad enda nimele Euroliiga negatiivse punktirekordi. Viimasel veerandil visatud 23 punkti päästsid Žalgirise sellest häbist ning rekord jäi endiselt Sloveenia klubi Krka nimele, kes viskas 2003. aastal Moskva CSKA vastu vaid 35 silma.

Vene, kes avapoolajal platsile ei saanud, kogus täna 12 ja poole mänguminutiga 3 punkti (kahesed 0/1, kolmesed 1/2), 3 resultatiivset söötu ja ühe lauapalli.

Ühe kaotuse kõrvale kuuenda võidu saanud Lokomotiv-Kuban tagas tänasega pääsu 16 parema hulka, Žalgiris (3-4) jätkab kolmandal kohal (Tabeliseis).

Juba esmaspäeval peab Krasnodari Lokomotiv-Kubanile VTB liigas vastu astuma Kalev/Cramo.