Poolaja 30:40 kaotanud ja kolmanda veerandaja alguses 13 punktiga taha jäänud Olympiakos tuli raskest seisust välja ja dikteeris ka enamuse neljandast veerandajast, kuid väljakuperemehed, keda toetas ligi 13 000-pealine fänniarmee, vedasid end siiski lisaajani välja. Otsustavad vabavisked tabas viimastel sekunditel tšehh Jan Vesely.

Olympiakos alustas lisaaega 6:0 spurdiga ega vaadanud enam kordagi tagasi. Brian Roberts viskas võitjate eest 21 punkti. Kohtumise parimaks mängijaks tunnistati 18 punkti ja 7 lauapalli kogunud Georgios Printezis, lätlane Janis Strelnieks toetas võitjaid 16 punktiga.

Fenerbahcel vikasid James Nunnally 22, Brad Wanamaker 15 ja Kostas Sloukas 13 punkti.

Olympiakosele oli see kahe kaotuse kõrvale viies võit, Fenerbahce jätkab nelja võidu ja kolme kaotusega. Kuuenda võidu sai ühe kaotuse kõrvale Moskva CSKA, kes oli võõrsil kindlalt 85:59 (22:10, 22:17, 21:7, 20:25) üle Belgradi Crvena zvezdast (2-5).

Veel kohtuvad täna Bamberg ja Barcelona ning Valencia ja Milano Olimpia.