Uue peatreeneri Šarunas Jasikeviciuse esimeses Euroliiga mängus tegi Vene esmalt avapoolaja lõpus kaasa paar minutit, siis vahetati platsile kolmanda veerandaja lõpus ja seejärel teda enam puhkama ei võetudki.

Vene kogus lõpuks 14 minutiga oma Euroliiga hooaja tippmarki tähistavad 10 punkti, tabades mõlemad kahepunktivisked, kolmest kaugviskest kaks, samuti kaks lauapalli, ühe vaheltlõike ja korvisöödu.

Kohtumise jooksul korduvalt enam kui kümnepunktilisest kaotusseisust välja tulnud Žalgirise resultatiivseim oli Renaldas Seibutis 13, võitjatel Felipe Reyes 24 punktiga.

Žalgiris on kolme vooru järel Euroliiga oma vahegrupis ainus võiduta meeskond.

Mänguõhtu suurima üllatuse serveeris Saksamaa meister Bamberg, alistades võõrsil Pireuse Olympiacose 77:72. BC Himki alistas koduplatsil Vitoria Laboral Kutxa 76:68, värskelt liitunud kalevlane Josh Boone veel Venemaa meeskonnas mänguks üles antud polnud. Istanbuli Anadolu Efes sai jagu Istanbuli Darüssafakast 84:71.

Tabeliseisud 3 vooru järel

E-grupp: Fenerbahce 3-0, Unicaja, Anadolu Efes, Lokomotiv 2-1, Crvena Zvezda, Panathinaikos 1-2, Darüssafaka 0-3.

F-grupp: Bamberg, CSKA, Olympiacos, Real, Himki 2-1, Laboral Kutxa, Barcelona 1-2, Žalgiris 0-3.