Gran Canaria võitis küll avaveerandi (23:16) ja esimese poolaja (42:39), kuid teisel mängupoolel visati vaid 24 punkti Baskonia 44 vastu.

Vene sai mänguaega alles kohtumise lõpus viie minuti jagu ning jäi kuivale. Eestlase ainus kaugvise korvi ei kukkunud.

Võitjate resultatiivseim oli neli kaugviset tabanud Marcelo Huertas 24 punktiga.

Kuna Baskonial on hetkel koguni neli meest vigastuste tõttu rivist väljas - sealjuures ka põhimehed Toko Shengelia ja Jayson Granger - anti tänaseks mänguks üles ka 19-aastane Sander Raieste, kes aga platsile ei pääsenud.

Teistes mängudes üllatas Tel Avivi Maccabi Moskva CSKA-d 93:76 võiduga, Podgorica Buducnost alistas Istanbuli Darussafaka 75:74, Müncheni Bayern mängis üle Milano Olimpia 93:87 ja Barcelona Panathinaikose 79:68.