15,1 sekundit enne lõppu oli Žalgiris veel 76:79 kaotusseisus. Audi sisseviske järel tegi CSKA kohe vea ja saatis Brandon Daviesi vabaviskejoonele. Ameeriklane tabas kahest viskest ühe. 11 sekundit jäi mängida, kui Will Clyburn tegi täpselt sama ebaleva soorituse teise korvi all - seis 77:80 jättis kodumeeskonnale veel võimaluse viigistamiseks.

6,5 sekundit enne lõppu tegi Daniel Hackett vea Thomas Walkupile, kes tabas mõlemad vabavisked, kuigi oleks paremate võimaluste säilitamiseks võinud teise möödagi visata. Koheselt vilistati Derrick Waltonile ebasportlik viga ja Clyburn vormistas vabavisetest sisuliselt CSKA võidu.

CSKA juhtis teisel veerandajal kõige rohkem 13 punktiga (39:26) ja läks pausile 10-punktilises eduseisus 33:34. Kolmas veerandaeg oli puhtalt Žalgirise veerandaeg. 1.47 enne lõppu tabas Brandon Davies koos veaga kahese ning viis vabaviskega Leedu klubi 54:52 ette. Nando De Colo viigistas veel 54:54, kuid Marius Grigonis vastas kohe kolmesega (57:54). Viimast veerandit alustati Žalgirise 59:55 juhtimisel.

Seisul 65:64 lasti CSKA korraks ühe punkti kaugusele ning seitsmekordne Euroliiga tšempion oli pidevalt löögiulatuses. Viik saabus taas majja seisul 69:69 kolm minutit enne lõppu. Grigonise kolmene pani Žalgirise 15 205-pealise publiku rõkkama seisul 72:69 ning Edgaras Ulanovase vabavisetest kasvatati vahe 2.34 enne lõppu ka viiepunktiliseks. Järgnes aga CSKA 8:0 vahespurt, mis lõppes 52 sekundit enne lõppu seisul 74:77.

Davies oli Žalgirise resultatiivseim 19 punktiga, Grigonis lisas 13 silma. CSKA-l kogusid 19 punkti Clyburn ja Hacket, 13 punkti kanti Nando De Colo arvele. Žalgiris tegi 18 pallikaotust CSKA 11 vastu. Lauavõitluse võitis CSKA napilt 28:27, kuid ründelaua sealjuures 11:3.

CSKA jätkab Euroliigat tuleval kolmapäeval võõrsil Darüssafaka vastu ja mängib Moskvas reedel Tel Avivi Maccabiga. Žalgiris võõrustab juba teisipäeval Istanbuli Anadolu Efesit ja sõidab neljapäevaks külla Fenerbahcele.