Brad Wanamaker oli teist mängu järjest Fenerbahce resultatiivseim 19 punktiga, Jan Vesely panustas võitu 16 punkti ja kuus lauapalli. Külalismeeskonna parimaks tõusis Matt Janning 17 silmaga.

Kolme võiduni mängitava seeria kolmas mäng peetakse järgmisel teisipäeval Hispaanias.

Žalgiris kaotas Olympiakosele

Play-offi avamängus võõrsil Pireuse Olympiakose alistanud Kaunase Žalgiris teist võitu Kreekast võtta ei suutnud ning kaotas täna tulemusega 68:79. Otsustavaks sai viimase veerandi algus, kui leedukad said viigiseisult 54:54 seitsme minuti jooksul vaid ühe punkti (!) ja jäid kaotusseisu 55:68.

Võitjate resultatiivseim oli Jamel McLean 21 punktiga, Vassilis Spanoulis tõi 17 silma. Leedu tippklubi parim oli lõpuminutil viie veaga välja kukkunud Brandon Davies 20 punktiga.

Seeria kolib nüüd Kaunasesse, kus 24. aprillil on kolmas ja 26. aprillil neljas mäng.