Kodupubliku marulise toetuse abil tegi kodumeeskond otsustava vahe sisse kolmandal veerandajal, mil kahekordse Euroliiga meistri Barcelona 11 punkti vastu ise 25 silma kirja saadi.

Viimasele 10-minutilisele perioodile 16-punktilises kaotusseisus läinud Hispaania suurtiim vähendas lõpu eel küll vahe viie silma peale, aga 67:62 seisul valitsev Türgi meister enam hispaanlasi lähemale ei lasknud ja seega oligi kohe hooaja avamängus korvpallisõpradele pakutud korralik üllatus.

Võitjate poolelt kujunes 16 punktiga resultatiivseimaks Colton Iverson. Kahekohalise numbrini jõudsid ka Kenny Gabriel (12), Justin Carter (11) ja Joe Ragland (10). Viimati 2010. aastal Euroliiga meistriks kroonitud Barcelona särgis sai parimana 14 silma kirja Justin Doellman. Stratos Perperoglou toetas teda 11 punktiga.

Barcelonale oli kaotus seda valusam, et viimaselt 7 hooajal olid nad enda Euroliiga hooaega alustanud võiduga. Tänavu see seeria aga peatus ja märgid sellest olid üleval terve mängu jooksul - Pinar hoidis juhtohje suurema osa mängust ja viimane hetk, mil Hispaania tiim eduseisu nautida sai, oli vahetult enne 2. veerandaja lõppu seisul 27:26.