Türklased olid sealjuures sisuliselt viimase veerandini veel mängus sees - veel mõned minutid enne kolmanda veerandaja lõppu oli vahe vaid viis punkti, kuid CSKA lõpetas mängu võimsalt ning kirjutas endale tabelisse uue hooaja alustuseks suure võidu.

Moskvalaste parimana sai Miloš Teodosic kirja 20 punkti ja 11 resultatiivset söötu, Nando De Colo arvele jäi 22 silma. CSKA eest said koguni viis meest kirja kahekohalise punktisumma, samuti võib välja tuua nende fantastilise visketabavuse - väljakult tehtud 64 viskest tabas Vene tiim lausa 41, sealjuures sopsati 22 kaugviskest 12.

Galatasaray edukaimatena viskasid Sinan Güler 16 ning Alex Tyus 15 punkti.

Õhtu teises mängus sai raske võidu kirja Milano Emporio Armani, kes oli koduplatsil tulemusega 99:97 üle Tel Avivi Maccabist. Võitjate poolelt viskas Ricky Hickman 22 punkti, Milan Macvani arvele jäi 18 silma. Kaotajate poolelt säras marulise mängulõpu teinud Andrew Goudelock 27 punktiga. Veel viimasel minutil kuue punktiga kaotusseisus olnud Maccabi jõudis veel viimasel sekundil viskele, kuid Jamel McLean suutis Sylven Landesbergi soorituse blokeerida.