Rock domineeris kohtumist algusest lõpuni. Juba avaveerandil mängiti sisse 13-punktine eduseis (27:14) ning Kalevit üheksast punktist lähemale enam ei lastudki. Kalevile sai täna saatuslikuks eeskätt ülikehv visketabavus - kolmesed 28-st 4 (!), kahesed 41-st 16.

Teisel veerandil juhtis Rock korraks juba 26 punktiga (42:16), poolajavileks oli eduseis 48:31 ja kolmanda veerandi järel 64:49. Kalevlaste jaoks paistis lootuskiir korraks kolmandal veerandil, kui jõuti üheksa silma kaugusele (41:50), kuid siis vastasid koheselt kaugvisetega Valmo Kriisa ja Tanel Sokk.

Tartu resultatiivseim oli suurepärast viskekindlust näidanud Tanel Kurbas 21 punktiga, Sokk lisas 12, Gert Dorbek 10 ja Karolis Petrukonis 9 punkti (+8 lauapalli). Kalevi parimana tõi Keith Benson 21 punkti ja 9 lauapalli.