Kalev oli avaveerandil parem 20:13 ja juhtis teisel perioodil korraks juba 21 punktiga. Esimese poolaja lõpuks olid kodumeeskonna edunumbrid 45:26. Kolmanda veerandaja lõpuks vähenes kodumeeskonna eduseis 64:53-le ja viis minutit enne lõpusireeni vaid 71:76-le. Lõpp kuulus aga selgelt Tallinna klubile, kes kirjutas tabelisse seitsmenda võidu.

Võitjate parimad olid Bamba Fall 25 ja Kaido Saks 19 punktiga. Nende värskeim täiendus, Austraalia passiga Emmanuel Malou kogus 21 minutiga 9 punkti, 4 lauapalli ja 2 vaheltlõiget, kuid tegi ka kolm pallikaotust. Valga/Valkale tõi Edgars Lasenbergs 23 punkti (kolmesed 5/7).

Valga-Valka jagab nüüd Raplaga (9-8) kolmandat kohta, Kalev/TLÜ (7-9) tõusis Pärnu Sadamast (7-10) mööda viiendale kohale.

Sel hooajal olid meeskonnad omavahel vastamisi olnud kahel korral ning mõlemal puhul oli peale jäänud piirilinlased Valgast: 20. oktoobril kodus 99:77 ning 1. detsembril samuti kodus 73:60.