TLÜ/Kalev suutis napilt kaotatud avaveerandi (24:26) järel poolajavileks juhtima asuda 46:43, kuid kolmandat veerandaega alustas Rock 7:0 ja 14:2 vahespurdiga. Otsustavale veerandile mindi kodumeeskonna 68:59 juhtimisel. Kui mängida jäi neli minutit, oli tartlaste edu kasvanud juba 15-punktiliseks ning Rock tüüris mängu kindlalt võidusadamasse.

Rocki parimad olid Evaldas Žabas 20, Tanel Kurbas 19 ja Gert Dorbek 15 punktiga. Žabas jagas ka seitse resultatiivset söötu ja võttis viis lauapalli. TLÜ/Kalevi poolel viskas Johnny Berhanemeskel 20 punkti, neist 16 avapoolajal. Dominykas Milka lisas Thomas Droneyta mänginud Kalevi kontosse 19 ja Reimo Tamm 17 punkti.

Rock pääses meistriliiga finaali juba 17. korda. Alates 1992. aastast on sealt välja jäädud kaheksal aastal. Kalev/Cramol on finaalikohti kümme.

Rocki finaalivastane võib selguda juba homme (kell 17.10 Saku Suurhallis), kui kolmandat korda kohtuvad Kalev/Cramo ja Rapla AVIS.