Tasavägise mängu avaveerandi võitis Pärnu 24:20 ja poolaja 38:35. Viimast veerandit alustati Tallinna Ülikooli meeskonna 61:59 juhtimisel. Punkt-punkti mäng kulges veel viis minutit, mil Pärnu rebis 11:0 vahespurdiga ette 82:70 ja hoidis ohje turvaliselt enda käes kuni lõpuni.

Vaidotas Volkus viskas üleplatsimehena võitjate kasuks 31 punkti ja korjas 7 lauapalli. Edvinas Seskus lisas 19 punkti ja 7 lauda, Reinar Hallik 15 punkti. TLÜ/Kalevil viskasid Kyle Marshal 15, Jahmal Jones 14 ja Mihkel Kurg 13 punkti.

Avamängus Tarvale kaotanud Pärnu avas sellega meistriliiga võiduarve. Teisipäeval kolme punktiga Valgale alla jäänud TLÜ/Kalevil on kirjas kaks kaotust.

"Leegionärid hakkavad ansamblist välja langema. Varsti tuleb hakata otsuseid langetama," viitas Kalevi peatreener Kalle Klandorf, et mõnest välismaalasest tuleb võib-olla veel loobuda. "Oktoobri lõpuni võivad nad meil olla, pärast seda tuleb hakata korvpalliliidule trahve maksma. Arvan, et oktoobri lõpuks jääb neli välismaalast. Vahetusi võib veel tulla."

Pärnul langes tänasega mõneks ajaks rivist välja käevigastuse saanud Mihkel Kirves. Treener Heiko Rannula ennustas, et ei saa kõigest minut aega platsil püsinud mehega arvestada ligi kuu aega.