Tasavägise avaveerandi võitis Tarvas tänu Sten Saaremäeli lõpusekundi kaugviskele 27:25. Teisel veerandil pingeline heitlus jätkus ning pikale vaheajale mindi kalevlaste napis, 50:48 eduseisus. Justin Baker oli toonud Tarvale juba 19 punkti.

Kolmandal veerandajal sai kalevlastel tasavägisest mängust kõrini ning kümne minutiga kasvatati vahe juba 17-punktiliseks, 77:60. Viimase neljandiku alguses jõudis kodumeeskond veel korraks 12 punkti
kaugusele, kuid sellele järgnes Kalevi otsustav vahespurt.

Martin Dorbek oli võitjate resultatiivseim, tuues 17 minutiga 17 punkti. Mark Tollefsen lisas 14 ja Sten-Timmu Sokk 12 punkti. Rakverele tõid lõpus vigadega välja langenud Baker 26 ja Timo Eichfuss 19 punkti.

Kalev kaotas mäletatavasti hooaja avamängus AVIS Raplale koguni 66:82 ja sellele järgnes valus 76:77 allajäämine suurimale rivaalile Tartu Ülikoolile. Kui Kalevil on nüüd tabelis 1 võit ja 3 kaotust, siis Tarval 2 võitu ja 4 kaotust (Tabeliseis).