Tartu võitis poolfinaalseerias viimaseks jäänud kohtumise oma kodupubliku ees tulemusega 75:64. Viimase veerandi alguses otsustava vahespurdi teinud tartlaste resultatiivseim oli Steven Cook, kes viskas 16 punkti ja võttis 12 lauapalli. Kaksikduubli tegi ka Janar Talts, kelle arvele kogunes 14 silma ja 12 lauda. Tartlased kaotasid aga Carl Engströmi, kes sai põlve pihta tugeva löögi ega pruugi finaaliks terveks saada.

Rapla parimana kogus Dominique Hawkins 14 punkti ja 11 resultatiivset söötu. Külalised kaotasid täna lauavõitluse suurelt 34:51.

Tartu võitis avaveerandi 15:13, poolajavileks jõuti viigisadamasse 28:28, kuid kolmanda perioodi lõpuks juhtis taas kodumeeskond 48:43.

Poolfinaalseeria kaks esimest mängu oli Tartu võitnud vastavalt 75:63 ja 74:65. Finaalseerias tuleb Tartul vastu astuda valitsevale meistrile Tallinna Kalev/Cramole. Avamäng peetakse 15. mail Tallinnas Saku suurhallis.