Avaveerandil sai oma mängu selgelt paremini käima Tartu, kes hoidis külalised vaid 11 punkti peal ning lõpetas esimesed kümme minutit soliidses eduseisus 24:11. Rapla oli suures hädas visketabavusega - mängust saadi korvi vaid 2 viset 16st (sh kolmesed 0/8)!

Teisel veerandil jätkasid tartlased sama võimsalt ning edu üha kasvas - teiseks minutiks 31:14, neljandaks minutiks 38:20 ja kaheksandaks minutiks juba 48:22. Poolajavileks oli Tartu eduseis koguni +28 (53:25)! Mandell Thomas oli toonud 17 punkti.

Kolmandal veerandil suutis Rapla vahet kuue punkti võrra vähendada, mis tähendas, et neljandiku lõpuks oli kodumeeskonna eduseis endiselt väga turvaline - 73:51. Lõpuveerandil said rohkelt mänguaega Tartu vahetusmehed ning lõppnumbriteks vormistati 96:66.

Tartu resultatiiveim oli Thomas 23 punktiga, Venkatesha Jois viskas 15, Tanel Sokk ja Janari Jõesaar 13 ning Dominykas Milka 10 punkti. Üldse said Tartul käe valgeks üheksa meest. Rapla parimaks tõusis Thomas van der Mars 18 punkti ja 8 lauapalliga.

Ainsana kaotuseta jätkaval Tartul on nüüd tabelis 8 võitu, Rapla sai seitsme võidu kõrvale kolmanda kaotuse (Turniiritabel).