Kodumeeskond võitis avaveerandi 22:20 ja juhtis poolajavileks napilt, 39:38. Kolmanda perioodiga pani korvi all valitsenud Rapla oma võimu maksma, pääses korraks juba 23 punktiga juhtima ja läks viimasele veerandile eduseisus 75:55. Neljas periood kujunes vaid lõppseisu vormistamiseks.

Rapla parim oli Rain Veideman, kes viskas 29 minutiga 26 punkti ja jagas viis resultatiivset söötu. Dominique Hawkins lisas 23 punkti, 10 lauapalli ja 8 tulemuslikku söötu, samuti kaksikduubli teinud Hunter Mickelson 17 punkti ja 10 lauda.

Sisuliselt vaid kaheksa mehega mänginud Tartu suurim korvikütt oli Kregor Hermet 23 silmaga. Tartu oli korvi all raskustes, sest nädalavahetusel jäädi ilma oma keskmängijast Rain Raadikust, kellel pandi vasak jalg kaheks nädalaks kipsi.

Raplal on nüüd tabelis 4 võitu ja 6 kaotust, Tartul 5 võitu ja 4 kaotust.