Võimsa avapoolaja teinud Rapla võitis avaveerandi 17:13 ja kasvatas poolajavileks eduseisu 36:28-le. Kolmanda veerandi võitsid aga tartlased 27:10, asudes viimase kümne minuti eel juhtima 55:46. Lõpuveerandi keskel kasvas Tartu edu korraks juba 13-punktiliseks (65:52), kuid Rapla alustas siis vägevat lõpuspurti ja jõudis seitse sekundit enne sireeni Martin Paasoja kaugviske järel vaid punkti kaugusele (65:66). Üllatust siiski ei sündinud, sest Dominykas Milka realiseeris sekund hiljem kaks vabaviset ning Rapla viimane rünnak lõppes pallikaotusega.

Mandell Thomas oli tartlaste resultatiivseim 21 punktiga, Janari Jõesaar lisas 13 ja Janar Talts 11 silma. Rapla poolel viskas Indrek Kajupank 16 punkti, kaksikduubli teinud Thomas van der Mars kogus 12 silma ja 10 lauapalli.

Tartu on 26 võidu ja 2 kaotusega liiga liider, Rapla jätkab 16 võidu ja 11 kaotusega kolmandal kohal. Nende vahele jääb BC Kalev/Cramo 28 võidu ja 3 kaotusega.