Mäng saadi kätte teise poolajaga. Avaveerand kaotati 12:24, meeskondlik tegutsemine lonkas mõlemat jalga. Mängupilt muutus vähe paremaks teisel poolajal ja sellest lõppkokkuvõttes piisas.

Võitjate tulemuslikum 22 punktiga Taylor Stafford, 14 punkti lisas Ron Arnar Pehka. Ogre poolel tegi kõige enam pahandust Karlis Apsitis, kelle arvele kogunes 20 punkti.

Tallinna Kalevil on viiest mängust neli võitu, millega jagatakse võiduprotsendilt teist-kolmandat kohta Läti meistri Ventspilsiga. BK Ogrel on kuuest mängust kolm võitu.

Eelinfo:

Laupäeval ainsa Eesti klubina mängiv Tallinna Kalev/TLÜ võib oma hooaja algusega rahul olla. Peatreener Gert Kullamäe juhendataval meeskonnal on nelja kohtumise järel turniiritabelis kirjas kolm võitu, ainus allajäämine tuli Läti tippklubilt Riia VEF-ilt.

Viimases kohtumises teeniti 13. oktoobril suurepärase neljanda veerandaja toel võõrsil 74:71 võit Jurmala üle. 26-aastane ameeriklasest ääremängija Damarcus Harrison tõi võidumängus üleplatsimehena 21 punkti, 7 lauapalli ja 3 korvisöötu. Kaasmaalane Taylor Stafford lisas 12 silma, 5 lauapalli ja samuti 3 korvisöötu ning pikaaegne Eesti koondise raudvara Janar Talts 10 punkti, 6 lauapalli ja ühe korvisöödu. Kalevlaste korvialune jõud Bamba Fall panustas 8 punkti, 7 lauapalli ning ühe korvisööduga.

Sarnase eduga on Eesti-Läti Korvpalliliigas alustanud ka Tallinna Kalevi laupäevane vastane BK Ogre, viis kohtumist pidanud meeskond on seni alla jäänud vaid Eesti ja Läti meistritele Kalev/Cramole ja Ventspilsile. Oma viimase kohtumise pidas Arturs Visockis-Rubenise juhendatav meeskond kolmapäeval, kui kodus saadi kindel 106:72 võit Jekabpilsi üle. Kodustele mängijatele toetuva klubi resultatiivseimad on seni olnud Rihards Zebergs 14, endine valgalane Edgars Lasenbergs 13,2, Kristaps Dargais 11,8, Janis Poznaks 11,6 ja Kaspars Berzinš 11 punktiga mängus. Meeskonna kapten, endine Rakvere Tarva mängujuht Rinalds Sirsninš on seni jaganud 7,2 korvisöötu mängu kohta.