Kalev võitis avaveerandi 17:14 ja asus poolajavileks juhtima 41:32. Kolmandat perioodi alustasid kalevlased 10:0 vahespurdiga, kasvatades eduseisu juba 19-punktiliseks.

Rapla polnud aga alla andnud ja jõudis otsustaval perioodil veel viie punkti kaugusele (59:64). Seejärel vastas aga Kalev 13:5 spurdiga ja hoidis edu lõpuni.

Ivan Almeidata mänginud Kalevi parim oli Janari Jõesaar, kes viskas 22 punkti ja võttis 11 lauapalli. Branko Mirkovic tõi 18 ja Martin Dorbek 13 silma. Rapla resultatiivseimaks tõusis ekskalevlane Rain Veideman 17 punktiga. Hunter Mickelsoni arvele kogunes 15 punkti ja 9 lauda.

Ainsana täiseduga jätkaval Kalevil on tabelis kuus võitu, Rapla on kahe võidu ja kolme kaotusega 9. kohal.