Valga/Valka jäi kiiresti 0:7 kaotusseisu, kuid suutis avaveerandi lõpuks vähendada vahe 13:15-le. Teisel perioodil piirdus aga kodumeeskond kõigest nelja punktiga (!) ja pikale vaheajale mindi lätlaste juhtimisel 36:17.

Pärast vaheaega oli Valga justkui ümbersündinud - kolmas veerand võideti 24:12 ja otsustava neljandiku keskpaigaks jõuti 19-punktilisest kaotusseisust viigini 52:52. Ka mängu lõpp, mis kujunes väga põnevaks, kuulus kodumeeskonnale.

Kristaps Miglinieks oli võitjate resultatiivseim 22 punkti ja 11 lauapalliga, lõpuminutil tähtsa korvi toonud ja Valga ette viinud Carl Anthony Montgomery võttis lisaks 10 punktile lausa 17 lauapalli.

Nii Valgal kui Läti ülikoolil on nüüd tabelis üks võitu, Valgal viiest ja lätlastel kolmest mängust.