Cramo kaotas avaveerandi 18:20, kuid sai poolajavileks eduseisu 42:39 ja suutis kolmanda perioodi lõpuks edunumbrid kasvatada kuuele silmale (59:53). Veel otsustava veerandi teisel minutil oli Kalev/TLÜ vaid punkti kaugusel ja minut enne lõpuvilet kolme punkti kaugusel, ent lõpp kuulus ikkagi Cramole.

Võitjate resultatiivseim oli Landen Lucas 17 punktiga. Kristjan Kangur lisas 13 silma ja 6 lauapalli, Branko Mirkovici arvele jäi 10 punkti ja 7 korvisöötu. Martin Dorbek tõi 9, Reggie Lynch ning Janari Jõesaar 7 silma, kellest viimane sai kätte ka 8 lauapalli.

Tallina Kalev/TLÜ resultatiivseim oli Janar Talts 18 punkti ja 6 lauapalliga. Taylor Stafford lisas 15, Karl-Johan Lips 13, Bamba Fall 10 ja Damarcus Jamaal Harrison 9 silma.

Kalev/Cramo jätkab täiseduga, neil on tabelis seitse võitu. Kalev/TLÜ on võitnud neli ja kaotanud kaks mängu.

Riia VEF alistas teises tänases mängus võõrsil Betsafe Jurmala 96:73.