Kodumeeskond sai mängu enda kätte teisel veerandajal, mis võideti 32:19. Saksamaa jõudis normaalaja lõpuks siiski viigini 73:73. Esimene lisaaeg lõppes skooriga 11:11, teine 8:8 ja alles kolmandal lisaajal tuli vahe sisse, 14:10.

Saksamaa koondisel ei teinud kohtumises kaasas NBA-s palliv keskmängija Tibor Pleiss.

B-grupis tõusis nelja vooru järel kolme võiduga juhtima Holland, kus mängib ka Rapla meeskonna tsenter Thomas Van der Mars. Saksamaal ja Austrial on kaks võitu ning Taanil üks võit.

Muide, sarnaselt Eestile oli Holland kolmemängulisel välisturneel, kus kõik kolm kohtumist õnnestus võita. Van der Mars on väljakul käinud kõigis neljas mängus, keskmiselt 15 minutiks. Tema näitajad 4,2 punkti ja 4,5 lauapalli.