Prantsusmaa kaotas Kreekale avaveerandi 14:17 ning poolaja 27:31. Kolmanda veerandi järel juhib Kreeka 43:40.

Prantslased pöörasid kohtumise enda kasuks viimasel veerandil, mille võitsid 24:13.

Prantsusmaale tõi Tony Parker 18 ja Nando De Colo 16 punkti. Nicolas Batum lisas 15. Kreeklase suurim korvikütt oli Ioannis Bourousis, kes tõi 17 punkti ning lisas 11 lauapalli.

Mängu eel:
Prantsusmaa ja Kreeka mälestusväärseim kohtumine EM-finaalturniiridelt pärineb aastast 2005. Prantsusmaa juhtis siis poolfinaalis 47 sekundit enne normaalaja lõppu 62:55, kuid suutis ikkagi kaotada 66:67. Toonasest lahingust sammuvad täna väljakule Boris Diaw, Tony Parker, Florent Pietrus ja Mickael Gelabale ning Kreeka poolel Nikos Zisis, Antonis Fotsis ja Ioannis Bourousis.