EM 2017

Saksamaa võitles südikalt, kuid Hispaania marsib edasi poolfinaali

(9)

Tänavuse korvpalli EM-i esimeses veerandfinaalis võitis tiitlikaitsja Hispaania Saksamaad 84:72.

Võitjameeskonnal olid vastastega suured probleemid esimesel veerandil, kui sakslased pikka aega kohtumist dikteerisid ning juhtisid. Kolmandal veerandil said hispaanlased aga mängu kontrolli alla.

Hispaania resultatiivseim mängija oli Marc Gasol 28 punktiga.

Enne kohtumist:

Tiimide võrdlus statistikas:

Kohtumine Istanbulis algab Eesti aja järgi 18.45 ning mängu käiguga saab kursis hoida Delfi otseblogi kaudu.

KORVPALLI EM-I VEERANDFINAAL: SAKSAMAA - HISPAANIA
Kohtumine lõppeb 84:72.
79:65 Hispaania ees ja veidi üle kahe minuti jäänud.
Vahe on juba 17-punktiline ja mängu lõpuni on jäänud 3:10 mängida. Kas sakslased suudavad midagi veel muuta?
69:57 Hispaaniale.
Neljas veerand on alanud ja seis on 65:55 Hispaania kasuks.
Hispaanlased panevad hullu praegu ja on 62:50 juba ees. Marc Gasoli nimel on täna juba 23 punkti.
56:50 Hispaania ees.
Saksamaa läheb 45:43 juhtima.
43:41 Hispaaniale.
Hetke statistika:
Saksamaa on vahe tasa teinud ja 39:39 hetkel skoor.
Kolmas veerand on alanud!
Poolajale minnakse seisul 34:33 Hispaania kasuks.
Saksamaa sai punktipõuast üle ja seis on 32:31 hispaanlaste kasuks.
9:0 spurdi on hispaanlased teinud. Sakslased pole neli minutit saanud punktigi.
Hispaania läheb esimest korda juhtima kohtumise jooksul. Rodriguez viskab kolmese ja seis on 30:27.
Hispaania on lõpuks jõudnud viigile: 27:27.
27:25 Saksamaale.
25:20 Saksamaale.
Saksamaa alustab ilusa kolmesega Lo'lt ja seis on 22:16.
Esimese veerandi statistika:
Esimene veerand lõppeb skooriga 19:16.
17:14 Saksamaale.
Lo paneb kolmese ja 16:10.
Hispaania on jõudsalt järgi jõudmas, kuid 13:10 on sakslased veel ees. 3:45 veel mängida esimest veerandit.
Sakslased 11:2 ees.
Pea kolm minutit mängitud ja Hispaania pole siiani silma pähe saanud. 7:0.
Saksamaa juba varakult 5:0 ees.
Ja kohtumine on alanud!
Tere! Suure korvpalliõhtu alguseni on jäänud vähem kui pool tundi, kuid selleks, et teile mõnus tuju tekitada, siis siin on Saksamaa koondise turniiri parimad esitused alagrupis ja kaheksandikfinaalis: https://twitter.com/FIBA/status/907483934430081024