Mängu märksa näljasemalt alustanud Serbia juhtis terve avaveerandi ning võitis selle 25:20. Teise perioodi keskpaigaks kasvatati eduseis juba 16-punktiliseks (42:26) ning pikaks vaheajaks olid tablool numbrid 48:34.

Kolmanda veerandi keskel tabas serblasi esimene mõõn, kui venelased lasti 11:0 vahespurdi järel viie silma (57:52) kaugusele. Otsustava neljandiku alguseks sai Serbia siiski 9-punktise edu - 66:57.

Viimasel veerandil alustasid venelased marulist lõpuspurti ning neli minutit enne sireeni jõuti Aleksei Švedi kaugviske järel kõigest kahe punkti kaugusele (73:75). See oli aga ka kõik, sest lõpuminutitel olid ikkagi kindlamad serblased. Eriti hästi mängis siis nende liider Bogdan Bogdanović, kes tabas mitu tähtsat korvi.

Bogdanovići arvele kogunes lõpuks 24 punkti, korvi all domineerinud Boban Marjanović panustas võitu 18 silma ja 6 lauapalli. Venelasi ei päästnud ka Švedi 33 punkti. Kui Serbia näitas mängust lausa 58,9%-list visketabavust, siis venelaste vastav näitaja oli 42,4%.

Kui Serbiat ootab finaalis Sloveenia, siis Venemaal tuleb pronksi eest rinda pista Hispaaniaga.