Kohtumine algas eestlaste jaoks raskelt. Avaveerandi võitis Makedoonia 29:17, poolajaks suutsid Tiit Soku hoolealused vahe vähendada 42:43 peale. Punkt-punkti mänguna jätkunud kolmanda veerandaja järel olid tablool Eesti edunumbrid 63:61.

Mängu tähtsaimaks viskeks osutus Sten-Timmu Soku kolmene 2.02 enne lõppu, mis tegi seisuks 78:73. Seejärel korjasid võõrustajad endale mängu neljanda ebasportliku vea ning Janar Talts kasvatas 1.40 enne lõppu vabavisetest skoori 80:73. Viimase viskena tabas Vojdan Stojanovski 9 sekundit enne lõppu kolmese.

Rain Veideman viskas eestlaste parimana 26 punkti, Kristjan Kangur toetas teda 14 silmaga. Makedoonlaste liider oli Stojanovski samuti 26 punktiga. Lauavõitluses jäi Eesti peale napilt 37:33. Samas tegime aga rohkem pallikaotusi (11:7). Kõige rohkem juhtis Makedoonia 13 punktiga, meie suurim edu oli 7 silma. Pingilt tuli meil oluliselt rohkem abi, vahetusmeeste viskevõistluse võitsime 67:49.

2p-visked: Eesti 54,55 %, Makedoonia 61,76 %
3p-visked: Eesti 34,21 %, Makedoonia 30 %
Vabavisked: Eesti 73,91 %, Makedoonia 51,61 %

Kolmapäeval võõrustab Eesti Saku Suurhallis Kosovot, kellel on tabelis 72:68 võit kodus Makedoonia üle. Novembris algavale suurele MM-valikturniirile pääsemiseks tuleb saada kolme võistkonna seas vähemalt teine koht.