Eesti võitis avaveerandi 16:13 ning veelgi kaitset pingutades poolaja 36:20. Kolmas veerand oli meil rünnakul vaevaline (14:14), seis tänu Reinar Halliku kolmesele siiski üsna turvaliselt 50:34 enne viimast perioodi. Lõpuks näitas tabloo 70:49, veidi hilisem baasprotokoll siiski 69:49.

Mänguaega jagunes täna kõigile normaalselt. Kristjan Kitsing kogus 10, Reinar Hallik 8, Janari Jõesaar, Rain Veideman ja Rait-Riivo Laane 6 pt, Sten Sokk, Jaan Puidet, Erik Keedus, Kristjan Kangur ja Martin Paasoja 5, Janar Talts ja Kregor Hermet 4 pt.

Kohtumise tipphetked:

Eesti jaoks algab MM-i eelvalikturniir 5. augustil, kui võõrsil kohtutakse Makedooniaga. Kolmeses alagrupis, kuhu kuulub veel ka Kosovo, tuleb vältida viimast kohta - sel juhul pääsetakse Euroopa 32 parema sekka, kes hakkavad sügisel mängima 2019. aasta MM-finaalturniiri piletite peale.

Tänane vastane Šveits MM-valikturniiril ei osale, mistõttu ei ole nende koosseisus sugugi kõik kõige kõvemad tegijad: näiteks ei osale NBA-s pallivad Thabo Sefolosha ja Clint Capela.