Avaveerandi võitis külalismeeskond 28:19. Seisul 13:13 lubas Kalev vastastel teha 7:0 spurdi ja sellest alates hoidis mänguohje enda käes Jenissei.

Teine veerandaeg oli kahjuks esimese koopia. Vastased tahtsid rohkem, tabasid paremini ja tegid vähem tehnilist praaki. Poolaja numbrid Jenisseile 63:36 ehk vahe 27 punkti!

Kolmas veerandaeg lõppes seisul 81:52 ja Kalevi lootused võidule olid sellega sisuliselt nullitud.

Jenissei poolelt said vähemalt 9 punkti kokku seitse mängumeest. Parimatena tõid Vjatseslav Zaitsev ja Derrick White 18 punkti. Frank Elegar tõi Kalevile 14 punkti ja 7 lauapalli.

Kalev jätkab Ühisliiga hooaega kolme võidu ja viie kaotusega. Jenissei sai kirja teise võidu viie kaotuse kõrvale.

Eelinfo:
Jenissei resultatiivseim mängija on Ühisliigas 210 cm pikkune Bosnia ja Hertsegoviina koondise tsenter Elmedin Kikanovic, kes on visanud keskmiselt 12,7 punkti ja võtnud 3,7 lauapalli mängu kohta.

Kalevi põhimehed peaksid olema täna värsked, sest viimases mängus teisipäeval Soome meistri Pyrintö vastu (võideti 83:72) andis peatreener Alar Varrak sisuliselt puhkepäeva nii Scott Machadole, Gregor Arbetile, Armands Škelele, Rolands Freimanisele kui Frank Elegarile.