Juba kolmapäeval FIBA Europe Cupi vahegrupis Tartu Ülikool/Rockiga kohtuvale Cantule sai saatuslikuks teine veerandaeg, mis 12 punktiga kaotati. Enne poolajale vastu minekut sai efektse sööduga hakkama ka Kristjan Kangur, kes korvi alla murdes lõpuks hoopis selja tagant tiimikaaslase Mouhammad Faye leidis.

Senegali mängumees kasutas oivalise eeltöö koheselt ka ära, viies tol hetkel kaare tagant Varese 45:30 ette. Lõpuks skooriga 79:66 võidetud mängus kerkis Varese resultatiivseimaks 19 punkti visanud Maalik Wayns. Vastaste särgis sai sama arvu punkte kirja ääremängija Abass Awudu Abass.

Kangur viibis täna platsil 23 minutit, visates selle ajaga 9 punkti (kahesed 3/5, kolmesed 1/2), võttes maha 6 lauapalli ja andes 4 resultatiivset söötu.

Varesel on nüüd 15 mängust kirjas 6 võitu ja 9 kaotust. Sama saldoga jätkab ka Cantu, koos jagatakse 10.-12. tabelirida.