Kohtumine kujunes tõeliseks thrilleriks, kus võitja selgitamiseks läks vaja koguni kahte lisaaega. Normaalaeg lõppes seisul 62:62, esimene lisaaeg seisul 71:71.

Veidemani positsioonile toodud ameeriklane Troy Caupain tegi debüütmängus kaasa 43 minutit ja viskas 16 punkti. Visked väljakult 4/12, vabavisked 6/10. Lisaks võttis ta 10 lauapalli. Võitjate poolel oli 27 punktiga üleplatsimees Kyndall Dykes. Veideman jäi välismaalaste limiidi tõttu mängust kõrvale.

Udine tõusis 17 võiduga liigatabelis viiendaks. Põhiturniiril jääb pidada veel vaid üks voor, play-off´is saavad jätkata kaheksa paremat.

Kaspar Treieri koduklubi Montegranaro Extralight on Udine ees neljas. Viimati jäädi võõrsil alla Imola meeskonnale 65:73. Treier mängis 17 minutit ja viskas 6 punkti.

📹 | Che derby tra @PallTrieste2004 e @apudine 🔥 Vincono i bianconeri all'overtime,interrompendo la striscia di 28 vittorie consecutive dell'Alma! Rivediamo quanto è successo ⤵️⏪🏀 @LNPSOCIAL @matgand77 pic.twitter.com/mZOeNotUh2— Sportitalia (@tvdellosport) April 15, 2018