Kui oktoobris toimunud avakohtumises alistasid tartlased pärnakad kindlalt 80:50, siis täna oli Rock terve mängu tagaajaja rollis. Kui avaveerand lõppes veel viigiliselt 22:22, siis poolajavileks juhtis Pärnu 44:35 ja kolmanda veerandi lõpuks oli kodumeeskonna edu juba 63:51.

Rock jõudis otsustava veerandi nelja minutiga viie punkti kaugusele (61:66), ent lähemale nad enam ei pääsenudki. Neli minutit enne lõppu seisult 65:71 ei saanud Rock kolme minuti jooksul ühtegi punkti ning Pärnu tegi 11:0 vahespurdi ja võttis teenitud võidu.

Viiest kaugviskest neli tabanud Osvaldas Matulionis oli Pärnu resultatiivseim 22 punkti ja 8 lauapalliga. Rain Raadik lisas 20 silma ja 13 lauapalli.

Visketabavusega hädas olnud tartlaste tulemuslikum oli Justin Ingram 14 punktiga. Egidijus Dimsa lisas 13 ja Timo Eichfuss 10 silma.

Rock jätkab vaatamata kaotusele liidrikohal 26 võidu ja kahe kaotusega. Pärnu (12-15) on viiendal kohal.