Avaveerandi 18:24 kaotanud kalevlased tegid tugeva teise veerandaja ning võtsid poolajaks sisse 43:41 eduseisu. Kenasti püsiti veel mängus sees ka kolmandal veerandajal, mis lõppes Astana nappide edunumbritega 66:64. Viimane veerand lagunes aga Kalevi mäng koost ning veerandaja seisuks kujunes Astana kasuks 27:8.

Võitjate parimana ja üleplatsimehena viskas Jerry Johnson 30 punkti, 16 silma lisas Rašid Mahalbasic, 15 punkti Pat Calathes, Kalevi eest sai 18 punkti kirja Rain Veideman, 17 punkti Gregor Arbet, 12 punkti Scott Machado ja 10 punkti Frank Elegar.

See oli Kalevile VTB liigas 13. kaotuseks, mis võib anda suure hoobi Eesti meisterklubi play-off lootustele. Hetkel hoitakse tabelis 10. kohta. Astana on 6 võidu ja 13 kaotusega 14.

Kalevi järgmine mäng on 28. veebruaril, kui Audentese spordihallis võõrustatakse Peterburi Zeniiti.