Rock alustas mängu 8:0 spurdiga ning võitis avaveerandi 23:11. Poolajaks juhtis Rock 44:24, kolmanda veerandaja lõpuks 70:42.

Rocki parimatena viskasid Augustas Peciukevicius ja Tanel Kurbas 15 punkti, 13 punkti said kirja Vincent Simpson, Gert Dorbek ja Janar Talts. Talts võttis maha ka 6 lauapalli, Vilmantas Dilys korjas 10 lauda ja viskas 9 punkti. Zepteri edukaim oli 17 punkti ja 5 lauapalliga serblane Predrag Miletic.

Alistanuks Ventspils samal ajal Södertäljes kohaliku Kingsi, piisanuks Rockile järgmisel teisipäeval viimases voorus Kingsi vastu edasipääsu vormistamiseks 33-punktilisest kaotusest, ent nii ei läinud. Kings võitis viimase veerandaja 27:21 ja kogu mängu 83:80.

Enne viimast vooru on nii Rockil, Ventspilsil kui ka Kingsil 3 võitu, Zepteril 1. Kui Rock võidab nädala pärast Rootsis, saadakse alagrupis esikoht. Kui kaotatakse, jäädakse kolmandaks, kui just Ventspils ei hävi samal ajal koduplatsil juba edasipääsulootused kaotanud Zepterile.

Viimati sai Rock eurosarjas alagrupist edasi hooajal 2007/2008, kui jõuti lõpuks veerandfinaalis Permi Ural Greati alistamise järel Final Fouri.