Tarvas võitis pronksimängus avaveerandi 22:16 ja oli poolajavileks eduseisus 39:31. Kolmanda veerandi lõpuks pääsesid aga eeskätt Rannar Raapi hea mängu abil (viskas 9 punkti) juhtima pärnakad 51:50.

Viimane veerand kulges väga tasavägiselt ning otsustavad sündmused leidsid aset lõpuminutil, kui Pärnu 61:63 kaotusseisus viskas Zivojin Grubovic mõlemad vabavisked mööda ja järgmisel rünnakul kasvatas Juris Umbrasko vabavisetest Tarva edu 65:61-le. Neli sekundit enne lõppu tabas Elgar Tamsalu veel kaugelt seisuks 64:66, ent siis realiseeris Maris Laksa mõlemad vabavisked, tuues Tarvale pronksi.

Rakvere resultatiivseim oli Kristo Saage 17 punktiga, Raap tõi Pärnule samuti 17 silma. Tarva üks põhimehi, Gregory Jenkins sai juba kohtumise alguses vigastada ja mängis täna vaid kolm minutit.