Punkt-punkti heitlusena kulgenud finaali avaveerandi järel juhtis Rock 19:17, poolajavileks pääses ette Kalev 37:32, kolmas veerand lõppes Kalevi eduseisus 51:50.

Otsustava veerandi keskel tegi Tartu vahespurdi, asudes 64:58 juhtima. Kalev tuli kiiresti mängu tagasi ja jõudis kahe punkti kaugusele (62:64). Sealt edasi alustas uut spurti Rock ning lõpuminuti alguses oli kodumeeskonna eduseis 69:64. Vlad Moldoveanu tabas 50 sekundit enne lõppu kaugviske, tartlaste rünnak seejärel ebaõnnestus ja Frank Elegar tõi viis sekundit enne lõpuvilet tabloole viiginumbrid 69:69. Tartu polnud aga viimast sõna öelnud - 0,8 sekundit enne lõppu tõi Rockile võidu Augustas Peciukeviciuse kaugvise (kahene)!

Finaali parimaks valitud Peciukevicius oligi 16 punktiga Tartu resultatiivseim, Gert Dorbek lisas 14 silma ning Janar Talts 13 punkti ja 7 lauapalli. Vaid seitsme mehega mänginud Kalevi poolel viskas Elegar 19 punkti ja võttis 9 lauapalli. Indrek Kajupank kogus 14 punkti.

Rock, kes on tänaseks võitnud juba 14 mängu järjest, alistas eilses poolfinaalis Rakvere Tarva 97:70. Kalev/Cramo mängis poolfinaalis 94:63 üle Pärnu KK. Pronksi pälvis täna Tarvas.