Rumeenlased alustasid kohtumist väga enesekindlalt ning olid terve avaveerandi eduseisus. Esimese kümne minuti lõpuks oli nende eduseis 18:17. Teise veerandaja keskpaigaks jäid tartlased 28:35 kaotusseisu, kuid tegid siis 10:0 vahespurdi ja hoidsid nappi eduseisu poolaja lõpuni. Esimene poolaeg Rockile 42:40.

Kolmandat mängupoolt alustas Rock väga hästi ja lasi külalistel kuue minutiga visata vaid kuus punkti, kasvatades eduseisu juba 16-punktiliseks (62:46). Veerandi lõpusekundil tabas Gert Dorbek keskjoonelt (!) ja Rock läks otsustavale neljandikule 70:55 eduseisus.

Viimasel veerandil enam võitjas kahtlust ei tekkinud, vahe kärises ainult suuremaks. Tartlaste resultatiivseim oli hiilgava mängu teinud Tanel Kurbas 24 punktiga, kaksikduubli teinud Janar Talts lisas 20 punkti ja 10 lauapalli, Augustas Peciukeviciuse arvele kogunes 17 punkti.

Rocki alagrupikaaslaste kohtumises alistas Samaara teise järjestikuse välisvõidu, alistades Belgias kohaliku Antverpeni Giantsi 75:71.

Kui vahegrupist pool läbitud, on Rockil kolm, Samaaral kaks, Giantsil üks võit, Gaz Metan Medias püsib võiduta. Rock jätkab turniiri kahe nädala pärast kodus Samaara vastu, võidu korral kindlustatakse varakult koht esikahes ehk edasipääs veerandfinaali. Ühtlasi tooks võit lähedale ka alagrupi esikoha, mis tagaks kahe võiduni peetavas veerandfinaalis kodueelise.