Eesti võitles kõvasti, vähemalt kolm esimest veerandaega, kuid kogu aeg oli tunda, et vastase klass on pisut parem. Poolaeg Argentinale 40:33.

Neljanda veerandaja alguses kasvas vahe korraks 21 punkti peale, aga Eesti silus numbrid lõpuks ilusamaks. Koondise resultatiivseim oli 16 punktiga Siim-Markus Post.

Eesti jäi küll peale lauavõitluses 42-39 (ründelauad 17-8), aga meeskondlik rünnak ja rünnakute realiseerimine jättis kõvasti soovida. Resultatiivseid sööte kogu kamba peale vaid 4, visketabavus mängust nigelad 31 protsenti (24/77). Argentina näitajad olid 12 korvisöötu ja visketabavus 45 protsenti (28/62).

Kohtumine peeti Taipei Arenal, mis mahutab 15 000 pealtvaatajat ja kus 2009. aastal pidasid näidiskohtumise NBA klubid Indiana Pacers ja Denver Nuggets.