Hollandlaste võidukorvi viskas Brandyn Curry viis sekundit enne lõpusireeni. Enne seda oli Augustas Peciukevicius Rocki ühepunktilises eduseisus mööda visanud mõlemad vabavisked.

Nädal tagasi võõrsil Saraatovi Avtodori lisaajal võitnud Rock alustas tänagi enesekindlalt ning pääses juhtima 16:9 ja 19:11. Kaheksandal mänguminutil viis Valmo Kriisa tabav kaugvise tartlased juba 13 punktiga ette (26:13). Avaveerandi lõpuks olid tablool Rocki juhtnumbrid 28:15.

Teise veerandaja kolmandal minutil kasvatas Kriisa kolmas kaugvise Rocki eduseisu juba 15-punktiliseks (34:19). Seejärel sai mängu käima ka kodumeeskond ning veerandi keskel vähendasid Kees Akerboomi kaks järjestikust kaugviset Den Boschi kaotusnumbrid vaid 38:43-le. Avapoolaja lõpusekundil tabas kaugviske Gert Dorbek ning pikale vaheajale mindi Rocki eduseisus 48:40.

Kolmandal veerandil jäid tartlased rünnakul üha enam hätta ning neljandiku keskpaigaks jõudis Den Bosch vaid punkti kaugusele (54:53). Paar minutit hiljem pääsesid hollandlased esmakordselt juhtima - 58:56. Viimase veerandi eel olid tablool numbrid 64:60 Den Boschile.

Otsustaval veerandil hoidsid hollandlased pikalt mõnepunktilist eduseisu. Kui mängida jäi neli minutit, tõi Kriisa järjekordne kaugvise Rocki vaid punkti kaugusele (69:70). Lõpuminuti alguses viis Tanel Sokk Rocki pika vaheaja järel juhtima - 74:73. 46 sekundit enne lõppu nõelas Arvin Slagter valusa kaugviskega, ent koheselt vastas kolmesega ka Kriisa ning Rock juhtis 77:76.

Hollandlased seejärel eksisid rünnakul ning lõpusekunditel oli Peciukeviciusel suurepärane võimalus Rocki eduseisu kasvatada, kuid paraku eksis ta mõlemal vabaviskel. Viis sekundit enne sireeni viis Brandyn Curry vise kodumeeskonna ette 78:77 ning kuna Rocki viimasel rünnakul Joosep Toome kaugvise ei tabanud, teenis Den Bosch raske võidu.

Rocki parimad olid kuuest kaugviskest viis tabanud Valmo Kriisa 21 ning Gert Dorbek 14 ja Tanel Kurbas 10
punktiga. Shoetersi resultatiivsemad olid võidukorvi visanud Curry 20 ja Reginald Johnson 17 punktiga.

Teises meie alagrupi tänases mängus võitis Saraatovi Avtodor võõrsil Frankfurdi Skylinersi 71:68 (41:30).

Skylinersil on nüüd tabelis 2 võitu ja 1 kaotus, Avtodoril ja Den Boschil võrdselt 1 võit ja 1 kaotus, Rockil võit ja 2 kaotust.