Tema juhendatav Alytuse Džukija kaotas võõrsil Vilniuse Lietuvos rytasele 84:105.

Klassivahet oligi eeldada, kuna Lietuvos rytas on selgelt Leedu liiga esiotsa ja Džukija tagumise otsa meeskond. Varrakul oli mänguks üles anda vaid üheksa mängijat ja oli aja küsimus, millal rytas vahe sisse teeb.

Poolaeg möödus võrdsete heitluses ja lõppes kodumeeskonna napi paremusega 54:53. Vahe tuli sisse kolmandal veerandajal, mille rytas võitis 32:13. Sellega oli asi klaar.

Võitjate suurim skooritegija oli James Baron 23 punktiga, Varraku hoolealustest viskas Paulius Petrilevicius 22 punkti.

Lietuvos rytasel on Leedu liiga põhiturniiril 21st mängust 17 võitu, mis annab Kaunase Žalgirise (18/2) järel teise koha. Džukija (6/14) on kaheksandal kohal.