Põhiviisikus alustanud Kangur sai esimesed puntkid kirja, kui neljandat veerandaega oli mängitud kolm minutit. Eestlase kolmene vähendas Varese kaotusseisu 57:66-le. Hiljem viskas Kangur veel ühe kolmese, tehes seisuks 67:77.

Kanguri saagiks jäigi 22 minutiga kuus punkti (kahepunktivised 0/1, kolmesed 2/3), kaks lauapalli, kolm korvisöötu ja neli viga. Varese tulemuslikum oli 15 punkti ja 14 lauapalliga O.D. Anosike. Üleplatsimees oli Sassari kasuks 18 punkti visanud endine Philadelphia 76ersi tagamängija Darius Johnson-Odom.

2015. aastal meistriks tulnud Sassari sai mullu põhiturniiril seitsmenda, Varese üheksanda koha. Veerandfinaalis jäi Sassari alla hilisemale finalistile Reggio Emiliale mängudega 0:3.