Pirgit Püü (pildil) tõi “üleplatsimehena” 20 punkti ja tema naiskond ASAC Comunicaciones ADBA alistas 72:54 Grupo Marsol Conquero, kirjutab basket.ee

Kerdu Arbet kogus samas Hispaania tugevuselt teises naisteliigas 3 punkti ning Irlandesas kaotas 58:69 Aguerele.

Saksamaal pidi vastase 79:58 paremust tunnistama Heila Rosenfeldti naiskond Chemnitzi Chemcats. Võitja Trinos Göttingeni vastu viskas eestlanna 16 punkti.

Euroliigas viimases mängus platsil mitte käinud Merike Anderson osales Läti meistrivõistluse kohtumises, kus Riia TTT alistas 119:39 DU/Swedbanki. Eestlanna kogus 23 minutiga 9 punkti ja 5 lauapalli.

USA naiste üliõpilaliigas võitis Kati Rausbergi koduklubi Eckerd 80:60 Puerto Rico-Bayamoni. Audentesest sirgunud noormängija 13 mänguminutiga punktiarvet avada ei suutnud.

Suureskoorilise 38:80 kaotuse sai samas liigas Eastern Kentucky Vanderbiltilt. Esimese eest osales ka Kaia Kosk, kes platsile küll 2 minutiks pääses, kuid midagi peale ühe lauapalli statistikasse ei kogunud.

Sandra Andresson kogus 24 minutiga 7 punkti ja 7 lauapalli, kuid ka tema ülikool St. Mary´s Mount pidi vastu võtma kaotuse. 59:66 alistuti Duquesnele.

Suurima staažiga Eestist pärit USA üliõpilaliiga korvpallur Valerie Kast oli New Mexico üks parimaid, kogudes 12 minutiga 7 punkti ja 4 lauapalli, kuid sellest ei piisanud ning vastu tuli võtta suur 46:84 kaotus Stanfordilt.

5 punkti 18 minutilise mänguga kogus Viive-Kai Rebane, kuid ka tema Binghamtoni naiskond pidi alistatuna lahkuma. Tulemusega 62:52 kuulus võit Portlandile.