Poolajale läks Eesti-Läti ühistiim vastu 28:34 kaotusseisus, 3. veerandaeg võideti 25:13, kuid 4. veerandil lasti vastane taas järele ja nii läkski seisult 68:68 vaja lisaaega.

Seal olid aga kindlamad Valga-Valka mehed, kes seeläbi hooaja kümnenda võidu teenisid. Kristo Saage panustas Valga-Valka poolelt võitu 24 punktiga, Martins Berkis lisas 23 silma. Hea esituse pakkus ka Jurijs Aleksejevs, kelle nimele 11 punkti ja 13 lauapalli jäi. Vastaste parimana sai 16 punkti kirja Karlis Apsitis.

Läti kõrgliigas hoiab Valga-Valka 10 võidu ja 9 kaotusega seitsmendat kohta. Nende võiduprotsent on hetkel 52,6. 5. ja 6. kohal paiknevad Jekabpils ja Jurmala on omakorda võitnud vastavalt 53,3 ja 53,1 protsenti mängudest. Play-offi pääseb kuus parimat tiimi.

Eesti meistriliigas käib kaksiklinna tiimi käsi kehvemini - seal on neil kirjas 9 võitu ja 20 kaotust, mille tulemusena eelviimasel kaheksandal kohal paiknetakse.