Avaveerandi võitis koduväljakul tegutsenud TÜ/Rock 17:16. Valgal hoidsid rünnakut üleval leedulased Gediminas Navickas ja Giedrius Rinkevicius, kes viskasid kahepeale 12 punkti.

Teisel veerandajal võrdne mäng jätkus ning pikale puhkusele mindi viigiseisul 35:35. Valga tagamängija Navickase arvel 13 punkti. Rocki resultatiivseim 7 punktiga Silver Leppik.

Eduseis vahetus avapoolajal seitse korda. Mõlema meeskonna suurim edu oli viiepunktiline, Valgal seisul 35:30 ja Rockil seisul 15:10.

Kolmandal veerandajal tegi Rock aga sisse 15 punktilise vahe 61:46. Rünnakul hiilgas Scott Morrison, kes kasvatas isikliku punktiarve 18 peale.

Neljas veerand oli vaid lõpptulemuse vormistamine. Rock sai G4S meistriliigas üheksanda järjestikuse võidu, numbritega 77:66. Morrison´ilt 18 ja kaotajate poolel Navickas´elt 22 punkti.

Juba homme mängib TÜ/Rock Tallinnas, kohtudes kell 18.00 algavas mängus Kalevi spordihallis Tallinna Kaleviga.

Eelinfo:

Rocki mänguvanker veereb viimasel ajal väga sujuvalt, Eesti meistriliigas on võitmatuna püsitud juba kaheksas järjestikuses kohtumises. Kusjuures võidetud on nii Rakvere Tarvast, Kalev/Cramot kui ka TTÜ-d, vahendab basket.ee

Valga/CKE Inkasso viimase aja esitused on aga põhjustanud palju küsimärke. 12. veebruaril Rakvere Tarvast võitnud Valga on pärast seda kaotanud neli järjestikust kohtumist, kusjuures kaotusega on tulnud leppida nii Pärnu, kaks korda Tallinna Kalevi kui ka TTÜ vastu.

Viletsa etteastete krooniks kaotati 10. märtsil peetud sõpruskohtumises esiliigas mängivale Rapla Korvpallikooli võistkonnale 90:86.

Eelnevad kohtumised: 20.10 Valga/CKE Inkasso - TÜ/Rock 58:52; 19.01 Valga/CKE Inkasso - TÜ/Rock 58:89