Eesti juhtis poolajaks 33:27, kuid kolmandal veerandil leidis Serbia viimaks võtme Eesti kaitse lahtiharutamiseks ning tegi 9:0 vahespurdi, asudes ise sündmusi dikteerima.

Viimase veerandi algul oli Serbia edu korraks 51:42, kuid järgneva pea seitsme minuti jooksul kogus Balkani naiskond vaid neli silma Eesti üheksa vastu. 1.47 enne lõppu tabas Sandra Reinvaldi vise seisuks 53:55 Eesti poolt vaadates ja selliseks paraku seis ka jäi. Viimasel Eesti rünnakul blokeeris Jovana Subasic Kadri Uiga viske - see otsustas mängu saatuse.

Laua võitis Eesti 45-44, korvisöödud Serbiale 11-9, pallikaotusi Serbial 17, meil 20. Kahepunktivisked 37 vs 33 % Serbiale, kolmesed 23 vs 19 % Eestile ning vv 88 vs 62 % meile (16/14). Samas, kui otsida kaotuse põhjusi protokollist, siis on näha, et Serbia sai 34 punkti korvialusest tsoonist.

Kadri Uiga avanes täna lõpuks - temalt 16 p+18 lp+5 rs+3 bl, Darja Dikalenko ja Ege-Ly Viirmaa tõid 7 silma, Sandra Tael 8, Sandra Reinvald 3+4 lp ja Mariann Adelbert 4+3 lp.