Eesti haaras esimese veerandi järel viiepunktilise eduseisu (24:19) ning sama suure vahega lõpetati ka poolaeg - Indrek Reinboki juhendatavad juhtisid 42:37.

Otsustavaks sai kohtumise kolmas veerand, mille eestlased võitsid 24:14. Viimase veerandi eel oli eduseis seega 66:51. Ungarlased näitasid end korraks ka mängu lõpus, tulles 10 punkti kaugusele (61:71), kuid enamaks vastased võimelised polnud. Turniiri neljanda võidu kirjutasid eestlased tabelisse seisuga 88:69.

Eesti parimana viskas Mark Andreas Jaakson 18 punkti, Henri Drell lisas 15 ja Mikk Jurkatamm 12 punkti. Vastaste parim oli Gergo Zoard Meleg 17 punktiga.

Alagrupi viimase kohtumise peab Eesti homme Austria vastu kell 13. Veerandfinaali pääsevad alagrupi kaks esimest meeskonda.